Tvorba internetových stránek a reklama na internetu

Tvorba internetových stránek a reklama na internetu

V dnešní době zkrátka musíte být vidět. A aby se o vás vědělo široko daleko, pomůže vám pár maličkostí.

KVALITNÍ WEB JE GRUNT

Pomůžeme vám se zaregistrováním domény, vytvoříme pro vás originální webdesign a zajistíme spolehlivý hosting. Výsledkem naší společné snahy budou www stránky, které vaši potenciální zákazníci snadno najdou a na kterých se budou bez problémů orientovat. 

Navíc si stránky můžete spravovat sami, a to díky našemu administračnímu systému MARKANN, který umí vše, co je potřeba. Na začátku vás samozřejmě se systémem důkladně seznámíme a se správou vám potom rádi poradíme i po e-mailu nebo telefonu.


REKLAMA NA INTERNETU

Víte, proč se některé firmy objevují ve vyhledávačích na prvním místě? Díky placeným reklamním kampaním si vás vaši zákazníci vždy snadno najdou. Všechna data analyzujeme, a proto platíte jenom za návštěvníky, kteří vám přinesou zisk.


PORADENSTVÍ V OBLASTI INTERNETU

K čemu je vlastní web? Pomůže Facebook, Google+ nebo účet na Twitteru vašemu podnikání? Vysvětlíme vám, jak fungují vyhledavače a doporučíme vám to nejlepší řešení. Internet je džungle. My v BLIGu vám ukážeme světlo, díky kterému se v ní rozkoukáte.


PANORAMATICKÉ PROHLÍDKY

Nezbytnou součástí moderní internetové prezentace jsou v současnosti také panoramatické prohlídky, které přiblíží jak interiér, tak exteriér vašich prostor v naprosto jedinečném světle. Při virtuálních panoramatických prohlídkách má divák pocit, že je opravdu uprostřed scény a pouhým pohybem myši nebo dotykem na display chytrého telefonu je vtažen do téměř reálného světa. Panoramatickou prohlídku pak můžete umístit na svůj web, případně ji využívat při nejrůznějších firemních prezentacích, na propagačních CD atd. 


Facebook Google Blig na Twitteru
© 2014 Blig s.r.o. | Tvorba internetových stránek | Mapa stránek